Katarzyna Skorus-Syrkowska i Dariusz Syrkowski: malarstwo i grafika – zaproszenie na wystawę

Typ: DŻS Rok publikacji: 2003 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.5 - zaproszenia biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Malarstwo - wystawa - 21 w.
  • Grafika - wystawa - 21 w.
  • Syrkowski, Dariusz
  • Skorus-Syrkowska, Katarzyna
  • Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu - wystawa
Data dodania: 18.09.2012

Katarzyna Skorus-Syrkowska dyplom uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w 1999 roku w pracowni malarstwa prof. W. Łajminga, aneks ze scenografii teatralnej w pracowni prof. A. Markowicza. Dariusz Syrkowski - jest malarzem i grafikiem. Dyplom uzyskał w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Gdańsku na Wydziale Malarstwa i Grafiki, gdzie uzyskał tytuł doktora sztuki. Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na wystawę - 8.05.2003 r. Biblioteka Elbląska posiada jeszcze jeden dokument przybliżający osiągnięcia artystyczne obu osób.