Karta Wstępu WSS "Społem" - kupon

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975? Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - gospodarka - 20 w.
  • Spółdzielczość - 20 w.
  • "Społem" Wojewódzka Spółdzielnia Spożywców w Elblągu
Data dodania: 04.06.2013

"Społem" Wojewódzka Spółdzielnia Spożywców (WSS) w Elblągu wydała specjalna kartę - kupon. Z informacji na pierwszej stronie wynika, że upoważniała ona do wstępu do wszystkich zakładów gastronomicznych podległych WSS "Społem" na terenie województwa elbląskiego bez opłacania bonu konsumpcyjnego i wstępu. Kupon "Społem" Wojewódzkiej Spółdzielni Spożywców mieszczącej się przy ulicy 1 Maja 2 w Elblągu, znajdujący się w zbiorach Biblioteki Elbląskiej posiada niewypełnione rubryki dotyczące jego ważności oraz numeru karty. Na pewno funkcjonowała po 1975 r. po utworzeniu województwa elbląskiego. Na druku widnieje napis mgr Tomasz Niewierko wiceprezes d/s gastronomii. Na drugiej stronie kuponu znajduje się wzmianka, iż kierownictwo lokalu w którym realizuje się kartę zobowiązane jest umożliwić natychmiastowe zajęcie miejsca a w przypadku jego braku udostępnić stolik dostawny. Karta - kupon ważna była na dwie osoby lecz nie upoważniała do wstępu na imprezy zamknięte i Bale Sylwestrowe.