Jubileusz Zakładu Naprawczego Mechanizacji Rolnictwa w Elblągu, Stylizowane Logo - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa w Elblągu
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Zakłady pracy - sprawy pracownicze
  • Teatr Dramatyczny w Elblągu
Data dodania: 30.08.2013

Dyrekcja i Samorząd Robotniczy Zakładu Naprawczego Mechanizacji Rolnictwa (ZNMR) w Elblągu zorganizowały jubileusz zakładu. Z tej okazji przygotowano i wydrukowano zaproszenia tylko na akademię i koncert galowy w dniu 6.12.1975 r. o godz. 15.00 w sali Teatru Dramatycznego. W programie przewidziano referat okolicznościowy, przemówienie władz oraz wręczenie zasłużonym odznaczeń, nagród i dyplomów. Zaproszenie ważne było na dwie osoby, a pierwsza strona zaproszenia posiadała klasyczne proste w formie logo firmy tym różniąc się od innych zaproszeń na tę imprezę posiadanych przez Bibliotekę Elbląską. Inne zaproszenie posiadało pełny program imprezy lub nie posiadało logo na tytułowej stronie.