Jeśli chcesz - zwiedzić swój kraj, obejrzeć ciekawą imprezę ... - ulotka reklamowa

Typ: DŻS Rok publikacji: 1982 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - II.8 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - turystyka - 20 w.
  • Turystyka - informator - 20 w.
  • Biura podróży - informator - 20 w.
  • Województwo elbląskie - informator
  • Krajoznawstwo - informator - 20 w.
  • Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Gospodarki Turystycznej El-Tourist
Data dodania: 19.11.2012

W 1982 r. Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Gospodarki Turystycznej (WPGT) El-Tourist wydał ulotki reklamujące swoje usługi w zakresie organizacji wycieczek turystyczno-krajoznawczych krajowych i zagranicznych, wyjazdów na imprezy kulturalne, sportowe, wypoczynku świątecznego, obsługi zjazdów, narad, konferencji oraz imprez okolicznościowych (wesel, chrztów). W ramach tych usług zapewniano klientom przejazdy autokarami, przeloty samolotami czy rejsy statkami, firma umożliwiała także wymianę dewiz. Swoim zasięgiem organizacyjnym przedsiębiorstwo obejmowało ówczesne województwo elbląskie.