IX Elbląska Wiosna Teatralna – folder z programem

Typ: Program / folder Rok publikacji: 2010 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 7 K. Sygnatura: DŻS - XV.6 Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Teatr im. A. Sewruka w Elblągu - repertuar
  • Spektakl teatralny - 21 w.
  • Program teatralny - 21 w.
Data dodania: 25.10.2012

Elbląska Wiosna Teatralna jest imprezą o charakterze konfrontacji teatralnych. Zapraszane są przedstawienia, które w miastach uznane zostały przez recenzentów i publiczność za wydarzenia sceniczne, które wzbudzają zachwyt i przyciągają coraz to nową publiczność. Elbląska Wiosna odwołuje się w swych tradycjach do tworzenia również teatru ambitnego. Obok trwających kilkanaście dni spektakli teatralnych, prezentowane są także wystawy, koncerty, spotkania publiczności z twórcami i aktorami, dyskusje panelowe, recitale i happeningi. Organizatorem imprezy jest Teatr w Elblągu. W dniach 10.04-25.04.2010 r. Teatr im. A. Sewruka w Elblągu z cyklu IX. Elbląskiej Wiosny Teatralnej zaprezentował m.in.: „Tango”, „Kraina uśmiechu”, „Bóg”, „Stacyjka Zdrój” i inne. Folder zawiera krótkie opisy-notki dotyczące wszystkich dwunastu przedstawień biorących udział w wiosennych spotkaniach.