Informacja z realizacji Uchwały Miejskiej Rady Narodowej Nr XVI/56/81 – sprawozdanie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1983 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 8 Sygnatura: II.6 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - ekologia - 20 w.
  • Druk urzędowy - 20 w.
  • Miejska Rada Narodowa w Elblągu - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
Data dodania: 16.11.2012

Miejska Rada Narodowa wydała sprawozdanie Nr XVI/56/81 do omawianej uchwały „Kierunki działania w zakresie ochrony środowiska miasta Elbląga 1981-1985”. Sprawozdanie obejmuje wyniki przyczyn i źródeł zagrożeń dla środowiska oraz efekty zaplanowanych działań dotyczących ochrony środowiska. Materiał opracowano w oparciu o informacje z zakładów przemysłowych, Samodzielnej Pracowni Badań i Kontroli Środowiska oraz danych z Urzędu Wojewódzkiego. Dokument został podpisany przez Prezydenta Norberta Berlińskiego.