Informacja Wojewódzka Budowlana Spółdzielnia Pracy w Elblągu - druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - gospodarka - 20 w.
  • Spółdzielnie pracy - 20 w.
  • Wojewódzka Budowlana Spółdzielnia Pracy w Elblągu
Data dodania: 27.02.2019

Biblioteka Elbląska posiada w swoich zbiorach druk o nazwie - Informacja Wojewódzka Budowlana Spółdzielnia Pracy (WBSP) w Elblągu. Druk reklamowy z 1976 roku informuje swojego czytelnika, że WBSP w Elblągu posiada terenowe Oddziały w Malborku przy ulicy Tysiąclecia i Kwidzyna przy ulicy Nowotki 34. Spółdzielnia oferowała usługi w zakresie branży budowlanej, budowie domków jednorodzinnych, budynków gospodarczych, instalacji sanitarnych c. o., wod-kan. i elektrycznych. Wykonywała także roboty ślusarskie, ogrodzenia, wiaty ogólnego zastosowania, utwardzanie nawierzchni, dojazdy (bez nawierzchni asfaltowej) oraz roboty nagrobkarskie. Usługi wykonywano z materiałów własnych spółdzielni i powierzonych w oparciu o urzędową dokumentację techniczną. Na wykonane usługi Spółdzielnia udzielała gwarancji okresowej uzależnionej od rodzaju robót. Na końcu teksu znalazło się słowo - Zarząd.