Informacja o zmianach dokonanych w budżecie m. Elbląga w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 1982 r. - druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 1983 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 3 Sygnatura: DŻS – VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - gospodarka - 20 w.
  • Budżet - wykonanie - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
Data dodania: 26.07.2017

Urząd Miejski w Elblągu wydał w 1983 r. trzy stronicowy druk - "Informacja o zmianach dokonanych w budżecie m. Elbląga w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 1982 r." Taki kilku stronicowy rodzaj informacji, dotyczącej zmian dokonanych w półroczu lub w określonym roku finansowym, był częścią kończącą "Sprawozdania z wykonania budżetu terenowego miasta Elbląga za ...". W zbiorach Biblioteki Elbląskiej posiadamy do wglądu kilka takich sprawozdań. W jednym z nich w "Sprawozdaniu z wykonania budżetu terenowego miasta Elbląga za 1982 rok", brakuje właśnie takiej informacji. Prawdopodobnie wyżej zapisany tekst jest to faktyczne zakończeniem tego sprawozdania, posiadamy również, jeszcze inne druki o nazwie - "Informacja o zmianach dokonanych w budżecie m. Elbląga w okresie ...". Nie powiązane z innymi materiałami wchodzącymi w skład naszych zbiorów, lecz dotyczącymi tylko okresów I półrocza danego roku finansowego. Dla sprawnego działania Miejskiej Rady Narodowej (MRN) drukowano takie informacje jako samodzielne półroczne druki. Wymuszone uchwałami MRN w Elblągu w sprawie budżetu terenowego miasta Elbląga, jak to miało miejsce w 1976 roku.