Informacja o zaawansowaniu realizacji Uchwały Nr IV/22/78 Miejskiej Rady Narodowej z dnia 6 września 1978 r. w sprawie ustalenia programu walki z pijaństwem i alkoholizmem na terenie miasta Elbląga na lata 1978 - 1980 - druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1], 10 Sygnatura: DŻS - X biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - ochrona zdrowia - 20 w.
  • Alkoholizm - zwalczanie - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
Data dodania: 30.05.2017

Druk pod tytułem "Informacja  o zaawansowaniu realizacji Uchwały Nr IV/22/78 Miejskiej Rady Narodowej z dnia 6 września 1978 r. ..." jest kontynuacją działań "Uchwały Nr 1...". W dokumencie zawarto VI adnotacji, streszczonych opisów działań, których treść pokrywa się z tekstem właściwym tabeli broszury - "Program walki z alkoholizmem na terenie miasta Elbląga na lata 1978 - 1980", obejmującą takie zagadnienia jak działania dotyczące  zdrowia i opieki społecznej,  handlu i gastronomii, kultury, zwalczania alkoholizmu na terenach zakładów pracy, w środowisku dzieci i młodzieży oraz propagandy ogólnej.