Informacja o realizacji planowanych zamierzeń w roku 1982 oraz zamierzenia na rok następny

Typ: DŻS Rok publikacji: 1983 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 3 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
Data dodania: 12.11.2012

Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Elblągu w swoich zamierzeniach planuje wzbogacanie oferty dla mieszkańców Elbląga. Wszystkie działania mają się koncentrować wokół spraw wynikających ze statutowych obowiązków tzn. rozszerzanie form pracy, współpraca z innymi resortami, wzbogacanie propozycji kulturalnych, pozyskiwanie nowych uczestników kultury (młodzież, dzieci, dorośli). Dokument zatwierdzony przez kierownika Wydziału Kultury i Sztuki Marię Dulian-Święconek.