Inauguracja Roku Kulturalno-Oświatowego 1976/1977 - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Braniewo - kultura - 20 w.
  • Sztum - kultura - 20 w.
  • Druk okolicznościowy - 20 w.
  • Wydarzenia kulturalne w województwie elbląskim
Data dodania: 11.12.2012

Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu, Urząd Miasta w Braniewie oraz Urząd Miasta i Gminy w Sztumie zapraszają na Inaugurację Roku Kulturalno-Oświatowego 1976 - 1977. W programie otwarcie nowych placówek w Braniewie, Uśnicach gm. Sztum oraz Elblągu, jarmark wyrobów twórców ludowych oraz koncert amatorskich zespołów artystycznych. Wszystkie imprezy przewidziano w terminie 24.09 - 25.09.1976 r. Na zdjęciu druk zaproszenia na Inaugurację Roku Kulturalno-Oświatowego, w naszych zbiorach można się zapoznać jeszcze z dwoma  dokumentami dotyczącymi dawnego województwa elbląskiego - afiszem i zaproszeniem.