Inauguracja Roku Działalności Kulturalno-wychowawczej w Województwie Elbląskim w 1979 Roku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
Data dodania: 19.04.2019

Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu zorganizował uroczystość corocznej Inauguracji Roku Działalności Kulturalno-wychowawczej (co jakiś czas nazwa się zmieniała ale sedno rzeczy było takie same, w poprzednim roku to - Wojewódzka Inauguracja Działalności Kulturalnej i Sezonu Artystycznego w latach 1990-tych była to Inauguracja Roku Kulturalnego i Sezonu Artystycznego a w 1996 była to Wojewódzka Inauguracja Roku Kulturalnego. Spotkanie w 1979 roku miało miejsce 11 września o godzinie 11:00 w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Elblągu przy ulicy Wigilijnej 5/7 (obecnie Św. Ducha 5/7). Z dokumentu nie wynika jak miała przebiegała uroczystość. Zaproszenie skromne jednobarwne na jednej stronie, bez grafiki i okładki.