Imprezy Artystyczne w Listopadzie 1976 r. w Elblągu - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Druk akcydensowy
Data dodania: 20.05.2013

Komitet Koordynacyjny Imprez Artystycznych w Elblągu wydał afisz na którym przedstawiono terminarz Imprez Artystycznych w listopadzie 1976 r. w Elblągu. Aby sprostać potrzebom kulturalnym ludności Komitet zorganizował szereg różnego rodzaju imprez w kilkunastu placówkach kultury na terenie miasta. Przewidziano imprezy w Spółdzielczym Domu Kultury (SDK)"Pegaz", w kawiarni Wojewódzkiego Ośrodka Kultury (WOK dziś Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”) oraz Teatrze Dramatycznym (obecnie Teatrze im. Aleksandra Sewruka). Kultura zagościła również w Sali Widowiskowej "Zamech" i w Muzeum w Elblągu (obecnie Muzeum Archeologiczno-Historycznym), jak również w kinach elbląskich czy Klubie na Stoku.