III Ogólnopolski Wiosenny CROSS Elbląski - broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1983 Miejsce publikacji: Elbląg Illustracje: plan Strony: 4 K Sygnatura: DŻS - XII.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - sport - historia - 20 w.
  • Rekreacja fizyczna
  • Kultura fizyczna i sport
  • Bieg przełajowy
  • Elbląskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Elblągu
Data dodania: 14.12.2012

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej (Ognisko Miejskie TKKF) w Elblągu zorganizowało 24.04.1983 r. bieg przełajowy na szlaku Bażantarni w Elblągu (długość trasy ok. 11 km). Warunkiem uczestnictwa był wiek powyżej 16 lat, aktualne badania lekarskie oraz wpisowe w wysokości 200 zł, które należało wpłacić na konto TKKF z dopiskiem „CROSS”. Organizatorzy zapewniali numer startowy, zaświadczenie o ukończenie biegu, pamiątkowy znaczek, napoje na trasie biegu dla wszystkich uczestników oraz puchary i nagrody rzeczowe od 1 – 4 miejsca. Na zdjęciu broszurka z regulaminem oraz planem trasy biegu.