II Wojewódzki Przegląd Klubów Recytatora - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1972 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Teatr Dramatyczny im. Stefana Jaracza w Elblągu
  • Elbląski Dom Kultury
  • Miejski Dom Kultury w Tolkmicku
  • Sala widowiskowa "Zamech" w Elblągu
  • Świetlica Państwowej Stadniny Koni w Kadynach
  • Elbląg - kultura - 20 w.
Data dodania: 20.05.2013

Komitet Organizacyjny Wojewódzkiego Przeglądu Klubów Recytatora był pomysłodawcą spotkań z poezją w kilku miejscach w dniu 15.10.1972 r. W programie przewidziano Przegląd Zespołów Recytatorskich w Teatrze Dramatycznym im. S. Jaracza w Elblągu o godz. 10.00. Tegoż samego dnia o godz. 15.30 odbyło się Spotkanie z poezją w Sali Widowiskowej "Zamech", przy ulicy Stoczniowej 10 w Elblągu. W ramach imprezy zrealizowano także Wieczory Autorskie o godz. 18.00 w sali 63 Elbląskiego Domu Kultury z Marianem Grześczakiem, w Kadynach w świetlicy PSK (Państwowej Stadniny Koni) z Kazimierzem Sopuchem oraz w Tolkmicku w Miejskim Domu Kultury z Mieczysławem Facem.