II Walny Zjazd Delegatów Regionu Elbląskiego (1989) - mandat delegata

Typ: DŻS Rok publikacji: 1989 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1] K. Sygnatura: DŻS - VII.1.1 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • NSZZ "Solidarność" w Elblągu
  • Tymczasowy Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” w Elblągu
  • Druk okolicznościowy
  • Mandat delegata NSZZ „Solidarność” w Elblągu
  • Walny Zjazd Delegatów Regionu Elbląskiego
Data dodania: 05.01.2018

Mandat delegata nr 6. wystawiony na nazwisko Tadeusz Kaczor. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność" przeprowadził w październiku 1989 r. II Walny Zjazd Delegatów Regionu Elbląskiego. Zjazd odbył się w siedzibie przy ul. Trybunalskiej 7  (Tymczasowy Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność”). [Tadeusz Kaczor - m. in. współorganizator strajku okupacyjnego w PTHW w Elblągu (Przedsiębiorstwo Transportowe Handlu Wewnętrznego w Olsztynie, Oddział w Elblągu), internowany w Ośrodku Odosobnienia w Iławie, delegat na kolejne WZD Regionu Elbląskiego, założyciel Stowarzyszenia Osób Represjonowanych i Poszkodowanych w latach 1980-1990 Regionu Elbląskiego]. Dokument pochodzi ze zbiorów NSZZ „Solidarność”- Elbląg, przekazany w darze Bibliotece Elbląskiej.