59 Rocznica Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej; Uroczysta Wieczornica w Malborku w 1976 r. - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: malbork Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Malbork - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Muzeum Zamkowe w Malborku
  • Koło Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej przy Przedsiębiorstwie "Cukrownie Gdańskie" w Malborku
  • Zarząd Miejski Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej w Malborku
Data dodania: 07.01.2013

Zarząd Miejski TPPR (Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej) w Malborku, Zarząd Koła Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej przy Przedsiębiorstwie "Cukrownie Gdańskie" w Malborku przygotowały uroczystą wieczernicę z okazji 59 Rocznicy Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej. Wieczornica odbyła się 06.11.1976 r. o godz. 16.00 w Wielkiej Sali Recepcyjnej Muzeum Zamkowego w Malborku.