I Wojewódzki Przegląd Fotografii: wystawy pokonkursowe – afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1978 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.10 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Fotografia - wystawa - 20 w.
  • Afisz
  • Spółdzielczy Dom Kultury "Pegaz" w Elblągu - wystawa
  • Młodzieżowy Ośrodek Kultury w Elblągu - wystawa
  • Zakładowy Dom Kultury „Zamech” w Elblągu - wystawa
Data dodania: 04.12.2012

Wojewódzki Ośrodek Kultury, Wojewódzka Rada Związków Zawodowych i Federacja Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej w Elblągu zapraszają na wystawy pokonkursowe Igo Wojewódzkiego Przeglądu Fotografii. Wystawa pt.: „Elbląg – 78” zaprezentowana zostanie w Zakładowym Domu Kultury „Zamech” (ul. Stoczniowa 10). Na jednym plakacie zapowiadane są również dwie inne wystawy fotografii - Czesława Misiuka „Hej, dziewczyny” (wystawiona w MOK ul. Jagiellończyka 1) oraz fotografie Stanisława Wosia „Obrazy zapamiętane” (wystawione w „Pegazie” ul. Robotnicza 48). Wszystkie wystawy będą czynne od 3-26 grudnia 1978 r.