I Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych „DESKA 2009” - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 2009 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.6 - zaproszenia biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 21 w.
  • Spektakl teatralny - 21 w.
  • Druk akcydensowy
  • Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Teatr z Bliska”
Data dodania: 02.11.2012

Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Teatr z Bliska” oraz Teatr im. A. Sewruka w Elblągu zorganizowały I Festiwal Amatorskich Zespołów Teatralnych, którego głównym celem było współzawodnictwo różnych grup scenicznych oraz możliwość prezentacji swojego repertuaru szerszemu gronu. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: „Deseczka” dla uczniów szkół podstawowych, „Deska” – dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum i „Decha” – dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Na Festiwalu zaprezentowano 11 spektakli. Na zdjęciu imienne zaproszenie dla Pani Eugenii Korocińskiej na galę otwarcia I Festiwalu, które odbyło się 6.06.2009 r. na Dużej Scenie Teatru w Elblągu.