Harmonogram wyjazdów w teren pracowników resortu kultury

Typ: DŻS Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1], 1, Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Druk urzędowy – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu
  • Wojewódzki Konserwator Zabytków w Elblągu
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 10.05.2020

Wśród Dokumentów Życia Społecznego Biblioteki Elbląskiej znajdziemy dokumenty historyczne przybliżające nam funkcjonowanie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu oraz jej związki z Urzędem Wojewódzkim Wydziałem Kultury i Sztuki w Elblągu. Biblioteka Elbląska publikuje takie dokumenty na swoich stronach internetowych, jeden z nich stanowił prośbę o przeprowadzeniu lustracji w podporządkowanych sobie jednostkach administracyjnych. Drugi ten obok, informował o harmonogramie takich kontroli pracowników resortu kultury województwa elbląskiego. Wynika z niego, że oprócz pracowników Wydziału Kultury, uczestniczyli w nim Wojewódzki Konserwator Zabytków, pracownicy WOK (Wojewódzkiego Ośrodka Kultury) oraz Dyrektor WBP w Elblągu.