Główne kierunki działania wojewódzkiej organizacji partyjnej w realizacji Uchwały VII Zjazdu PZPR - biuletyn

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 53 Sygnatura: DŻS - VII.2 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Partie Polityczne - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
  • Polska Zjednoczona Partia Robotnicza w Elblągu
Data dodania: 25.04.2013

Komitet Wojewódzki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Elblągu wydał biuletyn z głównymi kierunkami działania wojewódzkiej organizacji partyjnej w realizacji Uchwały VII Zjazdu PZPR na lata 1976-1977. Głównym celem na najbliższe lata miało być tworzenie warunków do pełnej realizacji zadańw zakresie rozwoju produkcji, zaspakajanie bytowych potrzeb społeczeństwa, rozwój w zakresie oświaty i kultury etc. Na zdjęciu obok, okładka tego biuletynu znajdujacego się w kolekcji Dokumentów Życia Społecznego Biblioteki Elbląskiej. Także z naszych zbiorów pochodzi związany z VII Zjazdem PZPR inny druk dotyczący elbląskiej organizacji partyjnej.