General Węgierska Grupa Rockowa; Koncerty w Elblągu - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - muzyka - 20 w.
  • Biblioteka Zakładowa Zakładów Mechanicznych "Zamech"
  • Bałtycka Agencja Artystyczna w Sopocie
  • Zakładowy Dom Kultury "Zamech" w Elblągu - koncert
Data dodania: 02.01.2013

Bałtycka Agencja Artystyczna i Zakładowy Dom Kultury (ZDK) "Zamech" współzorganizowały koncert węgierskiego zespołu rockowego "General". W składzie zespołu zagrali - Sandor Revesz solista, Gabor Novai - gitara basowa, Matayas Varkowy - fortepian i śpiew, Karoly Paczari - gitara solowa, Andras Pota - perkusja, Anna Maria Hereczku, Eva Vargesz i Edit Szigeti wokalizy. W programie przewidziano muzykę hard-rockową i pop-music. Zagrano dwa koncerty o godzinie 18.00 i 20.00 w dniu 7.07.1975 r. w sali ZDK "Zamech" w Elblągu. Bilety na imprezy odbywające się w sali zamechowskiej rozprowadzała biblioteka zakładowa.