Gdzie ten skarb? - program teatralny

Typ: Program teatralny Rok publikacji: 2004 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XV.6 - program teatralny biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 21 w.
  • Program teatralny - 21 w.
  • Spektakl teatralny - 21 w.
  • Teatr Dramatyczny im. Stefana Jaracza w Elblągu - repertuar
Data dodania: 24.10.2012

"Gdzie ten skarb?" to autorski pomysł od lat pracującej wspólnie pary - Elżbiety Kuryło i Tadeusza Kwinty. Tym razem Tadeusz Kwinta, autor i reżyser, proponuje farsę sensacyjno-muzyczną dla dzieci od lat 5 do 105 - "Gdzie ten skarb?” Światła laserowe, stroboskopy, magia i sztuczki rodem z areny cyrkowej sprawią, że nikt nie będzie się nudził. Rzecz rozgrywa się w tajemniczym wnętrzu - atelier Pani Genialskiej przypominającym muzeum osobliwości czy też rekwizytornię teatralną. Wszędzie pełno dziwnych sprzętów, których zastosowanie widz odkryje w trakcie scenicznej akcji. Chodzi oczywiście o ów Skarb, ukryty gdzieś pośród zgromadzonych przedmiotów, w którego posiadanie za wszelką cenę pragną wejść różne postaci. To dynamiczne i pełne ekspresji widowisko Elżbiety Kuryło i Tadeusza Kwinty, z muzyką Tadeusza Woźniaka zostanie zaprezentowane z okazji Dnia Dziecka (2004 r.) na deskach elbląskiego Teatru Dramatycznego. Na zdjęciu program teatralny zwiastujący spektakl dla dzieci, z atrakcją w postaci gry planszowej „Gdzie ten skarb?”