Elbląskie Zakłady Napraw Samochodowych Uroczystość Jubileuszu 30 Lecia Zakładu - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - gospodarka - 20 w.
  • Elblag - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Zakład pracy - sprawy pracownicze
  • Teatr Dramatyczny w Elblągu
  • Elbląskie Zakłady Naprawy Samochodów w Elblągu
Data dodania: 12.07.2013

Komitet Organizacyjny obchodów 30 lecia Elbląskich Zakładów Napraw Samochodowych (EZNS) w Elblągu przygotował specjalny program. Z tej okazji wystosowano zaproszenia na tę uroczystość, która rozpoczęła się na terenie zakładu przy ulicy Dojazdowej 16.04.1977 r. o godz.11.00. Na zaproszeniu znalazł się opisany program obchodów - spotkanie gości z aktywem społeczno-gospodarczym zakładu, zwiedzanie zakładu a następnie wyjazd do Teatru Dramatycznego. Na miejscu o godz. 14.00 odbyła się akademia m.in. na której wygłoszono referat okolicznościowy i nastąpiło wręczenie odznaczeń i wyróżnień po nich obejrzano część artystyczną. Na stronie pierwszej zaproszenia znajdował się stylizowany emblemat zakładów. Dokument dotyczący EZNS nie był pierwszym z 1977 roku jaki się znalazł w zbiorach naszej biblioteki, następny pochodził z 1987 r.