„Elbląg – piękniejszym się staje” - druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 2010 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K Sygnatura: DŻS – VIII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg – samorząd terytorialny – historia – 20 w.
  • Obchody i uroczystości – 20 w.
  • Prezydent Miasta Elbląga
  • Rada Miejska Elbląga
Data dodania: 15.06.2020

Piękny i kolorowy folder reklamowy, jaki posiadamy w zbiorach Biblioteki Elbląskiej w Dokumentach Życia Społecznego (źródłach do historii naszego miasta jak i tradycji). Dwustronny folder dotyczył obchodów dwudziestolecia Samorządu Terytorialnego w Elblągu. Program obchodów pod tytułem - „Elbląg – piękniejszym się staje”, z podtytułem – „Dwudziestolecie Samorządu terytorialnego w Elblągu”. Działania trwały od piątku 28 do niedzieli 30 maja 2010 roku, w różnych częściach Elbląga a to w Centrum Sportowo-Biznesowym przy Alei Grunwaldzkiej, a to w naszej siedzibie Biblioteki Elbląskiej, jeszcze u naszych sąsiadów w Muzeum Archeologiczno-Historycznym lub Sali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 przy ulicy Zajchowskiego. Organizatorem całego przedsięwzięcia był Prezydent Miasta Elbląga i Rada Miejska Elbląga.