Dzień Weterana z 1996 roku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1996 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • weterani wojskowi - 20 w.
  • Urząd d/s Kombatantów i Osób Represjonowanych
  • Wojewoda Elbląski - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
Data dodania: 25.04.2019

W 1996 roku Wojewoda Elbląski wystosował zaproszenie na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Weterana, które miało odbyć 2 września 1996 roku o godz. 16:00 podobnie jak rok wcześniej (1995) w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej (WBP) w Elblągu przy ulicy Świętego Ducha 5. Tak rok wcześniej przygotowano również program, bez określania czasu. Tym razem imprezę otworzyło wystąpienie Wojewody Elbląskiego Zdzisława Olszewskiego, następnie głos zabrał Kierownik Urzędu d/s Kombatantów i Osób Represjonowanych - Józef Maczyszyn. Kolejnym punktem było wręczenie odznaczeń oraz w części artystycznej koncert. Zaproszenie klasyczne, okładka ozdobiona fantazyjnym motywem roślinnym oraz liniami prostymi, całość utrzymana w tonacji czarno-białej. Dokumenty Życia Społecznego posiadają również zaproszenie na Dzień Weterana z poprzedniego roku (1995).