Dzień Weterana z 1995 roku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1995 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • weterani wojskowi - 20 w.
  • Urząd d/s Kombatantów i Osób Represjonowanych
  • Wojewoda Elbląski - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
  • Elbląski Chór Kameralny "Cantata"
Data dodania: 25.04.2019

W 1995 roku Wojewoda Elbląski wystosował zaproszenie na spotkanie z okazji Dnia Weterana, które miało odbyć 1 września 1995 roku o godz. 18:00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej (WBP) w Elblągu przy ulicy Świętego Ducha 5. Na zaproszeniu widnieje również specjalny program imprezy bez określeń czasowych - wystąpienie Pełnomocnika Kierownika Urzędu d/s Kombatantów i Osób Represjonowanych w województwie elbląskim. Następnie wystąpienie Wojewody Elbląskiego Zdzisława Olszewskiego. Po nim wręczono Odznaczenia Państwowe i Odznaki Pamiątkowych Akcji "Burza". Na zakończenie odbył się koncert w wykonaniu Elbląskiego Chóru Kameralnego "Cantata". Zaproszenie klasyczne, skromne, okładka i strona główna informacyjna utrzymana w tonacji czarno-białej. Przeglądając nasze zbiory można się zapoznać z zaproszeniem na Dzień Weterana z następnego roku (1996) roku.