Dzień Działacza Kultury z 1998 Roku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1996 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wojewoda Elbląski
  • Prezydent Miasta Elbląga
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
Data dodania: 17.04.2019

Wojewoda Elbląski i Prezydent Miasta Elbląga przygotowali coroczny Dzień Działacza Kultury. Spotkanie ludzi Kultury miało miejsce jak zazwyczaj w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Elblągu przy ulicy Św. Ducha 5/7. Na druku (odwrociu karty tytułowej) widnieje program imprezy, która miała miejsce 4 czerwca 1998 roku o godz. 12:00. Któryś z włodarzy wygłosił okolicznościowe przemówienie, po którym, nastąpiło wręczenie nagród. Jeszcze po nim odbyła się bliżej, nie określona część artystyczna. Dokument zaproszenia jednobarwny (brąz), grafika podobna do tego druku z 1996. Więcej opisów z dokumentami związanymi z Dniem Działacza Kultury odnajdziemy na stronach Elbląskiej Biblioteki Cyfrowej.