Dzień Działacza Kultury z 1996 Roku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1996 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wojewoda Elbląski
  • Prezydent Miasta Elbląga - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
Data dodania: 17.04.2019

Wojewoda Elbląski i Prezydent Miasta Elbląga przygotowali i zaprosili ludzi Kultury na coroczny Dzień Działacza Kultury. W poprzednich latach takie uroczystości przygotowywały elbląskie Wydziały związane z Kulturą, już to w Urzędzie Wojewódzkim, już to w Urzędzie Miejskim. Także i miesiąc został wybrany inaczej 31 maj 1996 roku, godz. 13:00, spotkanie miało miejsce w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Elblągu przy ulicy Św. Ducha 5/7. Program był wydrukowany na wewnętrznej części okładki, typowy dla tego typu spotkań, bez określania, kto prowadził okolicznościowe przemówienie. Ani sprecyzowania bohaterów części artystycznej, która miała miejsce po wręczeniu nagród działaczom. Zaproszenie było barwne, czcionka kolorowa a niewielka grafika na stronie tytułowej w tonacji i stylizacji naszych barw narodowych. Na polu czerwonym znajdował się stylizowany portal kolumny greckiej. Inne zaproszenia na Dzień Działacza Kultury znajdziemy na naszym Wortalu Historycznym.