Dzień Działacza Kultury z 1995 Roku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1995 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu
  • Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Elblągu
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
Data dodania: 17.04.2019

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Wojewódzkiego oraz taki sam Wydział Urzędu Miejskiego w Elblągu (w poprzednim 1994 roku Wydział UM nosił nazwę Społeczny) przygotowały uroczystości związane z corocznym Dniem Działacza Kultury. Podobnie jak w większości lat poprzednich spotkanie miało miejsce w czerwcu. I podobnie jak w większości lat poprzednich miało to miejsce w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Elblągu. W dokumencie znajdował również program imprezy, zaczynała się 14 czerwca 1995 o godz. 13:00, po wystąpieniu Wojewody Elbląskiego nastąpiło rozdanie nagród Działaczom Kultury. Na koniec przygotowano także część artystyczną nie wymienioną z nazwy. Dokument skromny, lecz barwny, za stronie tytułowej zaproszenia w górnym lewem roku umieszczono niewielkich rozmiarów herb miasta Elbląga. W naszych zbiorach Dokumentów Życia Społecznego oraz wyeksponowane na Wortalu mamy jeszcze wiele innych zaproszeń na Dzień Działacza.