Dzień Działacza Kultury z 1993 Roku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1993 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wydział Spraw Społecznych Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu
  • Wydział Społeczny Urzędu Miejskiego w Elblągu
  • Zespół "Piruecik"
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
Data dodania: 17.04.2019

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu  oraz Wydział Społeczny Urzędu Miejskiego w Elblągu zorganizowały Dzień Działacza Kultury. Spotkanie miało się odbyć 15 czerwca 1993 roku o godzinie 13:00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Wigilijnej 5/7. W następnym roku (1994) na zaproszeniu na Dzień Działacza, w związku ze zmianą organizacji ulicy adres Biblioteki Wojewódzkiej zmienił się na ulicę Św. Ducha 5/7. Zwyczajowo na rewersie zaproszenia drukowano przygotowany program. Tym razem imprezę otwierało wystąpienie Wojewody Elbląskiego, potem wybranym działaczom wręczono nagrody a w części artystycznej wystąpił zespół "Piruecik". Pozostałe zaproszenia na Dzień Działacza z innych lat znajdziemy po wpisaniu do wyszukiwarki hasła - "Dzień Działacza Kultury".