Dzień Działacza Kultury z 1992 Roku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1992 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wydział Spraw Społecznych Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu - 20 w.
  • Wydział Społeczny Urzędu Miejskiego w Elblągu - 20 w.
  • Wojewoda Elbląski - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
  • Kabaret elbląski "Stara Żaba"
Data dodania: 17.04.2019

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu a także Wydział Społeczny Urzędu Miejskiego w Elblągu przygotowały spotkanie związane z corocznym Dniem Działacza Kultury. Uroczystości takie obchodzono zazwyczaj w miesiącu czerwcu. Tym razem miało to miejsce 9 czerwca 1992 roku o godzinie 13:00 w gmachu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Elblągu przy ulicy Wigilijnej 5/7 (obecnie Św. Ducha 5/7). Podobnie jak w następnym (1993) roku w programie pierwszą pozycją było wystąpienie Wojewody Elbląskiego. Następnie nagrodzono wytypowanych działaczy kultury oraz wystąpił kabaret elbląski "Stara Żaba". Znacznie więcej, z różnych lat, dokumenty w kategorii Dzień Działacza Kultury - zaproszenie, znajdziemy na naszych stronach internetowych.