Dzień Działacza Kultury z 1991 Roku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1991? Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wydział Spraw Społecznych Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu - 20 w.
  • Zespół nauczycielski "Magna-Astra"
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu
Data dodania: 17.04.2019

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu przygotował spotkanie związane z Dniem Działacza Kultury. Podobne zaproszenia sygnowane były również przez Wydział Społeczny Urzędu Miejskiego w Elblągu, tym razem tak nie było, podobnie jak zabrakło daty rocznej - 1991? (dlatego daty tej tylko się domyślamy). Dzień Działacza Kultury obchodzony był, co roku w okolicach czerwca i najczęściej odbywał się w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. Tego roku spotkanie odbyło się 5 czerwca o godzinie 11:00 a nie o 13:00 jak zazwyczaj przy ulicy Wigilijnej 5/7 (dzisiaj ulica Św. Ducha). Na odwrociu zaproszenia przedstawiono program spotkania - wystąpienie Dyrektora Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Wojewódzkiego, wręczenie nagród Wojewody (Elbląskiego) i Dyrektora Wydziału (Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego). W trzeciej części miał zaprezentować swoje talenty zespół nauczycielski "Magna-Astra". Zaproszenia na Dzień Działacza Kultury z lat sąsiednich znajdują się na stronach naszego Wortala. Charakterystyczna dla tego okresu jest szata graficzna tychże druków.