Dzień Działacza Kultury w Elblągu w 1989 r. - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1989 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 3 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Naczelnik Gminy w Sadlinkach
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Gminna Rada Narodowa w Sadlinkach
  • Urząd Wojewódzki w Elblągu - 20 w.
Data dodania: 03.12.2012

Gminna Rada Narodowa w Sadlinkach, Naczelnik Gminy Sadlinki oraz Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu przygotowały spotkanie w ramach Dnia Działacza Kultury połączone z otwarciem nowego Ośrodka Kultury w Sadlinkach (w dawnym województwie elbląskim). Uroczystość odbyła się 30.05.1989 r. o godz. 13 w Ośrodku Kultury w Sadlinkach. Zaproszenie zostało wydrukowane w formie tryptyku czyli dzielone na trzy części. Biblioteka Elbląska posiada kilka dokumentów dotyczących miejscowości dawnego Województwa Elbląskiego funkcjonujących pod nazwą Dzień Działacza Kultury.