Dyplom nadania medalu pamiątkowego za zasługi dla Ochrony Przeciwpożarowej Województwa Elbląskiego - dyplom

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS – VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - bezpieczeństwo - 20 w.
  • Druk okolicznościowy - 20 w.
  • Komendant Wojewódzki Straży Pożarnych w Elblągu - 20 w.
Data dodania: 07.07.2017

W 1977 roku wydrukowano w Kwidzynie piękny dyplom nadania medalu pamiątkowego - "Za zasługi dla Ochrony Przeciwpożarowej Województwa Elbląskiego". Na dyplomie znalazły się fotografie tego medalu zarówno awersu jak i rewersu (na tym ostatnim widnieje rok 1975 - data powstania Województwa Elbląskiego). Dyplom nadawał Komendant Wojewódzki Straży Pożarnych w Elblągu a w środku dokumentu wkomponowano w pionowe ozdobne arabeski napis - "Za zasługi dla Ochrony Przeciwpożarowej Województwa Elbląskiego". Biblioteka Elbląska dysponuje również ozdobnym dyplomem - "Na pamiątkę ... ".