Dorobek oraz kierunki i zadania działalności SZMW w obliczu ... - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS – IX biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Druk okolicznościowy - 20 w.
  • Socjalistyczny Związek Młodzieży Wojskowej
Data dodania: 25.10.2017

Komenda i Zarząd Szkolny (ZS) SZMW (Socjalistycznego Związku Młodzieży Wojskowej) OSWL (Ośrodka Szkolenia Wojsk Lądowych) im. Rodziny Nalazków w Elblągu oraz Rada Wojewódzka FSZMP (RW Federacji Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej) w Elblągu zorganizowały sympozjum młodzieżowe. Sympozjum to zaczęło się 7 kwietnia 1976 roku w klubie OSWL o godzinie 9.00 przy ulicy Królewieckiej w Elblągu. Sympozjum młodzieżowe - "Dorobek oraz kierunki i zadania działalności SZMW w obliczu integracji ruchu młodzieżowego w Polsce", przygotował m.in. Socjalistyczny Związek Młodzieży Wojskowej lewicowa organizacja młodzieżowa działająca w strukturach Ludowego Wojska Polskiego, w latach 1973-1976. W programie przewidziano uroczyste otwarcie a w nim aż cztery referaty o dość skomplikowanych tytułach adekwatnych do tamtych czasów. Zwiedzanie Sali Tradycji, dwie dyskusje oraz program kulturalny.