Dni Zamechu w Elblągu w 1978 r. - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1978 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Zakładowy Dom Kultury "Zamech" w Elblągu
  • Zakłady Mechaniczne im. Gen. Karola Świerczewskiego "Zamech" w Elblągu
  • "Dni Zamechu"
Data dodania: 07.02.2013

Zakładowy Dom Kultury "Zamech" zorganizował w dniach 2-8.04.1978 r. - "Dni Zamechu". W ramach tego projektu przygotowano wiele imprez, które w większości odbywały się w pomieszczeniach ZDK "Zamech" np. koncert przy świecach 05.04. o godz. 17.00. Kilka z nich, m. in. impreza dla dzieci odbyła się w sali widowiskowej 2.04.1978 r. o godz. 10.00, turniej międzywytwórniany odbył się w hali sportowej tego samego dnia o godz. 16.00. Natomiast występy zespołów artystycznych odbyły się 04.04.1978 r. w halach produkcyjnych. Imprezy w ramach obchodów Dni Zamechu, odbywały się także na ulicach miasta i w okolicy - Rajd Młodzieżowy, kiermasz obrazów, książek, płyt czy rzeźb na placu Słowiańskim, jak również ekspozycja i sprzedaż sprzętu turystycznego na parkingu przy ulicy Stoczniowej.