Dni Morza Elbląg ’92 Komitet Organizacyjny – teczka

Typ: DŻS Rok publikacji: 1992 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1, Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Biuro Organizacyjne Dni Morza Elbląg '92
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 26.04.2020

Organizując coroczne wydanie imprezy Dni Morza w 1992 roku władze lokalne utworzyły Komitet Organizacyjny Obchodów Dni Morza w Elblągu. Gros wydarzeń miało odbyć się na Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblągu. Organizatorzy przygotowali również specjalne charakterystyczne logo imprezy z napisem - Dni Morza Elbląg ’92. Na otoku okrągłej tarczy czarny napis na kremowym wypełnieniu. W środku tarczy, wydęty żagiel o barwach godła Elbląga na niebieskim tle i dwóch białych falach. Takie loga znalazły się na ozdobnych teczkach Biura Organizacyjnego Dni Morza. Loga na teczkach uzupełniał odręczny napis Komitet Organizacyjny. Taka ozdobna teczka widnieje obok, miniaturowe loga stanowiły ozdobę samoprzylepnych naklejek. Takimi naklejkami dekorowano m. in druki okazjonalne z 1992 roku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu.