Dni Kultury, Oświaty, Książki i Prasy - 1980 w bibliotekach województwa elbląskiego - maszynopis

Typ: DŻS Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 9 Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 02.04.2020

Dokumenty przez lata zbierane przez naszych pracowników, bardzo często są powiązane z innymi dokumentami z naszych zbiorów. Czasami się zdarza, że są ich uzupełnieniem, tak się właśnie ma z materiałem dotyczącym programu co rocznych obchodów „Dni Kultury, Oświaty, Książki i Prasy w 1980 r. w województwie elbląskim - program w maszynopisie”. Obok w miniaturce umieściliśmy stronę tytułową dokumentu uzupełniającego – „Program obchodów Dni Kultury, Oświaty, Książki i Prasy - 1980 bibliotekach województwa elbląskiego”. Maszynopis wykonano w formie tabeli na stronie w układzie poziomym, która posiadała w poziomie działy – lp., rodzaj i nazwę imprezy, termin, miejsce i organizatora (odpowiedzialnego). W pionie podzielono ją na następujące działy – wystawy, prelekcje, spotkania, spotkania w „Klubach Pro-Libris”, imprezy, konkursy oraz inne.