Dissertatio Antiquaria De Tribus Feris, Quae In Numis Saecularibus Philipporum Augg. Conspiciuntur...

Typ: Stary druk Rok publikacji: 1758 Miejsce publikacji: Gedani Autorzy:
  • Wernsdorf, Gottlieb
  • Wachsmuth, Johann Gottfried
Strony: 28 Sygnatura: Pol.7.II.5021 biblioteka cyfrowa link Języki: lat Hasła kluczowe:
  • Rozprawa naukowa - 18 w.
  • Dysertacja
Data dodania: 14.11.2013

Dysertacja naukowa wygłoszona 27 lipca w Gimnazjum Gdańskim przez Gottlieba Wernsdorffiusa i Johanna Gotfryda Wachsmutha. Oponentem był gdańszczanin - Michael Wolff. Tekst wydany w oficynie Johanna Schreibera. Druk współoprawny (klocek introligatorski), sygn. Pol.7.II.5019-Pol.7.II.5021. Format:  4 °. Pieczątki: 7, 10, 11, 20. Dawne sygnatury: BB.5.Misc.2. Krawędzie przycięte; typ oprawy (materiał) - niebieski papier (oprawa miękka). W 2010 r. druk poddano konserwacji zachowawczej w ramach projektu „Konserwacja zachowawcza druków XV-XVII w. Biblioteki Elbląskiej”.