Des Führers Kampf im Osten. H.3: Warschau und das Ende

Typ: Książka Rok publikacji: [1939] Miejsce publikacji: b. m. Strony: [36] Sygnatura: DŻS 15 a/107 biblioteka cyfrowa link Języki: ger Hasła kluczowe:
  • II wojna światowa, 1939-1945
  • Propaganda
  • Polska - historia - 20 w.
Data dodania: 10.05.2016

Miniaturowe wydanie (3,5 x 4,8 cm), Seria: Des Führers Kampf im Osten. H.3 : Warschau und das Ende (Walki wodza na Wschodzie. Zeszyt 3: Walki o Warszawę i zakończenie kampanii wrześniowej). Dokumentacja zdjęciowa - Heinrich Hoffmann. Opis działań wojennych wydany w formie propagandowych tekstów oraz zdjęć (15-30 września 1939 r.). Książeczka wydana przez organizację Winterhilfswerk. [Dokumenty zakupione przez Bibliotekę Elbląską (druki ulotne: nadbitki, rachunki, kwity, dokumenty osobiste, weksle, listy etc.) - pochodzą z kolekcji Tomasza Spionka].