Dane teleinformatyczne Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Elblągu – spis telefonów

Typ: DŻS Rok publikacji: [1984] Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1] Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Elblągu – historia – 20 w.
  • Narodowy Bank Polski w Elblągu
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 26.03.2020

Prawdopodobnie z roku 1984 pochodzi blankiet z danymi teleinformatycznymi Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Elblągu. Z charakterystyczną winietą Czytelni Naukowej, w prawym górnym rogu oraz pełna nazwą z imieniem Cypriana Kamila Norwida. Wprawdzie budek biblioteczny jeszcze ten sam, to adres biblioteki był inny – ulica Wigilijna 5-7. Na dokumencie widnieją 5-cyfrowe numery telefonów do Dyrekcji, Centrali oraz Informatorium. Widnieje także numer teleksu oraz numer konta w Narodowym Banku Polskim.