Dalibor Lukas - Wystawa Malarstwa w Laboratorium Sztuki Galeria El w Elblągu - broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XV.5 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Malarstwo - wystawa - 20 w.
  • Galeria El - wystawa
  • Laboratorium Sztuki Galeria El w Elblągu
Data dodania: 11.01.2013

W 1975 r. Laboratorium Sztuki Galeria El przy ulicy Linki 6 w Elblągu zorganizowała wystawę malarstwa czeskiego artysty Dalibora Lukasa. Malarz urodzony w 1944 r. ukończył w 1968 r. Akademię Sztuk Pięknych w Pradze. Jako absolwent kierunku konserwatorskiego praskiej uczelni uprawia ten zawód na co dzień. w 1968 r. Z okazji wystawy wydrukowano czarno-białą skromną broszurkę  oraz plakat. Na broszurce przedstawiono kilka dzieł artysty oraz ich tytuły a także krótki biogram malarza. Obok widać fragment tej broszurki.