Człowiek-Świat-Polityka : sympozjum – zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1971 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS – XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Druk okolicznościowy - 20 w.
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Wydarzenia kulturalne w województwie elbląskim
  • Zakładowy Dom Kultury "Zamech" w Elblągu
  • Elbląski Dom Kultury
Data dodania: 16.04.2013

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Gdańsku, Wojewódzki Dom Kultury w Gdańsku, Prezydium Rady Narodowej w Elblągu, Elbląski Dom Kultury i Zakładowy Dom Kultury „Zamech” w Elblągu zapraszały 17.11.1971 r. na uroczystą inaugurację turnieju "Człowiek-Świat-Polityka" do Elbląskiego Domu Kultury w programie przewidziano sympozjum na którym przedstawiono referaty: dr Edmunda Kotarskiego „Tradycje morskie Polski”, mgr Stanisława Ludwiga „O wydawnictwach morskich” oraz przygotowano dwa spotkania z kpt. Żeglugi Wielkiej Kazimierzem Wojciechowskim oraz kpt. Jachtu „Miranda” Zbigniewem Puchalskim. Na zdjęciu druk zaproszenia.