Całe Życie w Rytmie Zorby; Koncert Zespołu "Helleni 73" - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1973 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - muzyka - 20 w.
  • Biblioteka Zakładowa Zakładów Mechanicznych "Zamech"
  • Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Imprez Artystycznych "Szczecińska Estrada"
  • Zakładowy Dom Kultury "Zamech" w Elblągu - koncert
Data dodania: 02.01.2013

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Imprez Artystycznych (WPIA) "Szczecińska Estrada" wspólnie z Zakładowym Domem Kultury (ZDK) "Zamech" przygotowały koncert zespołu "Helleni 73" pod tytułem - Całe życie w rytmie Zorby. Impreza miała miejsce w dwóch o godz. 16.30 i 19.00 dnia 23.09.1973 r. w sali koncertowej ZDK "Zamech". Wystąpili m. in. Elektra Bura, Stelianos Buras, Dewedżi Kaliopi, wykorzystano przy tym greckie melodie i przeboje światowe, ludowe tańce i rytmy greckie. Kierownictwo artystyczne i upowszechnienie WPIA "Szczecińska Estrada", kierownictwo muzyczne Kostas Dzokas oraz kieronik zespołu Zygmunt Wiśniewski. Przedsprzedaż biletów jak zawsze prowadziła biblioteka zakładowa "Zamechu".