Białoruski Zespół Tańca Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich; Występ w Elblągu - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1972 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - muzyka - 20 w.
  • Zakładowy Dom Kultury "Zamech" w Elblągu
  • Wojewódzka Agencja Imprez Artystycznych w Gdańsku
Data dodania: 17.12.2012

Wojewódzka Agencja Imprez Artystycznych w Gdańsku przygotowała w ramach obchodów 50-lecia Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich występ białoruskiego zespołu tańca. Przedsięwzięcie odbyło się 23.11.1972 r. o godz. 19.00 w sali Zakładowego Domu Kultury "Zamech". Kierownictwo nad spektaklem objął oraz dyrygował Władymir Bogodajko, baletmistrzem został Leonid Morzewicz a program prowadził Zbigniew Korpolewski. W widowisku można było zobaczyć białoruskie, ukraińskie i rosyjskie tańce ludowe.