Angaż na stanowisko instruktora i komendanta Straży Pożarnej w Elblągu

Typ: DŻS Rok publikacji: 1946 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1] K. Sygnatura: DŻS 15 a/13 biblioteka cyfrowa link Języki: ger, pol Hasła kluczowe:
  • Druki ulotne - 20 w.
  • Browar w Elblągu
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Dokumenty osobiste
Data dodania: 12.05.2016

Angaż z dnia 1 listopada 1946 r. na stanowisko instruktora i komendanta Straży Pożarnej w elbląskim Browarze dla Jana Łazarczyka. W dokumencie zawarto wszystkie istotne warunki pracy i płacy. Dokument podpisali: dyrektor oraz kierownik wydziału personalnego. Na rewersie druku - na papierze firmowym browaru „Brauerei Englisch Brunnen” przygotowane zapytanie do banku o stan konta firmy. [Dokumenty zakupione przez Bibliotekę Elbląską (druki ulotne: nadbitki, listy, druki urzędowe, weksle, pokwitowania etc.) - pochodzą z kolekcji Tomasza Spionka].