Andrzej Lipniewski: malarstwo, Modest Lipniewski: rysunek, Janusz Stanny: ilustracje – zaproszenie na wystawy

Typ: DŻS Rok publikacji: 1994 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 3 K. Sygnatura: DŻS - XV.5.1 - zaproszenia biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - życie kulturalne - 20 w.
  • Galeria El
  • Malarstwo
  • Wernisaże
Data dodania: 03.10.2012

Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu zaprasza 6.10.1994 r. na wystawy z dziedziny malarstwa, rysunku i ilustracji - trzech polskich artystów. Andrzej Lipniewski - malarz, rysownik, karykaturzysta, grafik, działacz kulturalny, poeta, muzyk i kompozytor. Modest Lipniewski – zajmuje się fotografią – pokazując m.in. nastrojowe krajobrazy, pejzaże marynistyczne i architekturę Żuław Wiślanych. Janusz Stanny - grafik, plakacista, ilustrator, rysownik oraz autor opracowań plastycznych filmów animowanych. Wszyscy brali udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Wystawy będą czynne do 6.11.1994 r.