Altpreussische Bibliographie für die Jahre 1896 - 1906

Typ: Książka Rok publikacji: 1898-1906 Miejsce publikacji: Königsberg Autor:
  • Meyer, Walter
Strony: wiele liczb Sygnatura: 34417/1-8 biblioteka cyfrowa link Języki: ger Hasło kluczowe:
  • Prusy Wschodnie - 19-20 w.
Data dodania: 10.01.2011

Bibliografia „staropruska”. Osiem razem oprawionych zeszytów – nadbitek z „Altpreußische Monatsschrift”, zawierających wykaz pozycji naukowych, które ukazały się w Prusach Wschodnich w latach 1896-1906. Bibliografia obejmuje pozycje książkowe, artykuły w czasopismach, biuletyny towarzystw naukowych etc. Publikacja na zlecenie Stowarzyszenia do Historii Prus Wschodnich i Zachodnich. Opracowanie – dr Walter Meyer (bibliotekarz). Zeszyty zostały oprawione przez elbląskiego introligatora Robert’a Bischoff’a (naklejka na wewnętrznej stronie okładki). Na stronach tytułowych poszczególnych zeszytów znak własnościowy - pieczątka F. Rühla.