Akt Nadania Tytułu Zasłużonego Dla Elbląskich Zakładów Napraw Samochodowych - druk okolicznościowy

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - gospodarka - 20 w.
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Zakład pracy - sprawy pracownicze
  • Elbląskie Zakłady Naprawy Samochodów w Elblągu
Data dodania: 12.07.2013

Dyrekcja i Rada Zakładowa Elbląskich Zakładów Naprawy Samochodów (EZNS) w Elblągu przygotowały specjalny druk okolicznościowy formatu A4 - "Akt nadania tytułu zasłużonego dla Elbląskich Zakładów Napraw Samochodowych" W podpisie dokumentu znalazły się Dyrekcja i Rada Zakładowa EZNS, na okładce znalazł się stylizowany emblemat firmy. Dokument nie zawierał daty jego wytworzenia, jedyną informacją jaką dysponujemy to data przyjęcia do zbiorów Biblioteki Elbląskiej - 1977 rok.